Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

witam chce sie doradzic czy moge odrzucic ten lek w dawce 150mg sen jest git bez tego depresji nie ma natretne mysli sa ale mysle ze nie od tego leku pozatym czy moge go odstawic od razu sen mam swieetny a to glowne zalozenie chyba jeszcze mam shizy ale to chyba nie pomaga w tym>?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Dziękuję za odpowiedzi. No właśnie twierdzi, że tamte testy zostały sfałszowane. Trzeciemu dziecku nie robił testów, twierdzi, że i tak by były przekupione na korzyść tej partnerki, która wg niego współpracowała z mafią. Z dziećmi kontakt marny, twierdzi, że matki utrudniają. Ta ostatnia go poblokowała - telefony, fb itp. , więc twierdzi, że nie będzie się z nią szarpał. No właśnie on bardzo chce dzieci, mówi, że wreszcie poznał uczciwą kobietę i chce mieć normalną rodzinę. W końcu ma już 42 lata. Dla mnie jest cudowny. Pytanie czy niepalenie marihuany pozwala mi czuć się bezpiecznie. Chyba, ze to prawda co mówi i po prostu miał pecha w życiu.
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Takie są te choroby, że się człowiek odbija z "kąta w kąt". Twój kuzyn po prostu ucieka do domu, bo tam jest bezpiecznie. To nie jego wina że się boi. Nie udaje. Tylko z tą chorobą tak po prostu jest że mogą wystąpić takie objawy jak lęki. Mi osobiście się to zdarza tylko po lekach. W jednej pracy wytrzymałem 2 tygodnie. Pakowałem produkty w karton do wysyłki . I tam było tak że jedna pani przychodziła i mówiła mi jakie błędy robię i czułem lęk i ona mi jeszcze dowalała i wyszedłem z pracy powiedziałem że odchodzę. W kolejnej pracy były paczki po 30 kg do pakowania, do ciężarówek wytrzymałem 1 dzień . Wszedłem do tej ciężarówki i paczki tak szybko zaczęły lecieć , czułem strach i stres i zrezygnowałem. W kolejnej pracy utrzymuje się już 11 miesięcy. Sprzątam w McDonald's w nocy. Dalej czuje lęk, ale mimo choroby staram się pracować . Raz wyszedłem z pracy bo ból głowy i lęk był silny i pracodawca nie miał z tym problemu. Twój kuzyn musi próbować . Siedzenie w domu nie jest dla niego dobre, może mu się pojawić depresja . Powinien mieć jakieś hobby , nie tylko przeglądanie internetu. Ja np gram w gry. No i ostatnie jak jedzie gdzieś w gości to zaplanujcie mu jakoś dzień, niech pozwiedza okolice, jakieś ryby czy inne aktywności, siedzieć w domu można wszędzie. Schizofrenia to taka sama choroba jak rak. Tam też by się ktoś obijał z kąta w kąt .
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Dziękuję Prana. Ja dodam jeszcze że sama miałam kiedyś problem z narkotykami i po kilku latach po rzuceniu ich zgłosiłam się do psychiatry bo miałam atak psychozy u jednego lekarza to była psychoza i rok się u niego leczyłam, a po roku odstawiłam leki bo tak zalecił lekarz i chyba cztery miesiące funkcjonowałam bez leków aż trafiłam na obecną panią doktor i ona właśnie zdiagnozowała u mnie schizofrenię . W sumie to masz Prana racje . Przypomniałam sobie że kuzynka mojego męża ma identyczne objawy chodzi do innego lekarza i również ma zdiagnozowana schizofrenię lecz ona nie miała problemu jak ja z narkotykami. Pozdrawiam.
8 komentarz
ostatni 5 dni temu  
[CYTAT] sajko1234 05-01-2024, 10:59:17 Witam. Kupiłem ostatnio melatoninę 3 mg. Zazwyczaj w sprzedaży jest 1 mg. Wziąłem na noc i mój umysł doznał głębokiego relaxu podczas snu. Ze względu na to że w schizofrenii bardzo dużą rolę odgrywa kortyzol-hormon stresu tak tutaj go "zobojętniłem" -hormonem relaxu. Od tego czasu stosuję melatoninę. Nie czynię tego jednak codziennie-ponieważ stymulacja też musi występować . Jednak nie taka jak u chorego w patologicznym zakresie. Ponad to suplementowanie się w ten sposób może doprowadzić do zaprzestania własnej "produkcji" melatoniny przez organizm. Nie zapominać należy również o lekach przeciwpsychotycznych tak żeby nikt nie stwierdził nagle że od melatoninę jest zdrowy i zacznie błędnie oceniać doznania chorobowe. To może być niebezpieczne.Pozdrawiam.[/CYTAT]DODAM JESZCZE ŻE PONIEWAŻ MELATONINA TO HORMON SNU I RELAXU TO NIE NALEŻY SIĘ RELAXOWAĆ NP. PODCZAS PRZE CHODZENIA PRZEZ JEZDNIE. SAM MIAŁEM OSTATNIO TAK WYPADEK ŻE MAJĄC BURDEL W GŁOWIE PRAWIE NIE WSZZEDŁEM TIROWI POD KOŁA.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Jeśli miałaś psychozę po porodową to prawdopodobnie jesteś na tę chorobę chora :)
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Hej, czy Twój mąż oprócz leków uczestniczy również w terapii z psychoterapeutą? Oraz czy uważasz, że leki spowodowały, że nie jest czuły? Jeśli tak, to możliwe, że Twój mąż powinien je zmienić albo dawkę. Kolejne co może Wam pomóc to wspólna terapia dla par, która pozwoli zrozumieć perspektywę drugiej osoby. Tobie również pomogłaby własna terapia w tym trudnym momencie, w którym się znajdujesz. Pamiętaj, że na zachowania Twojej drugiej połówki wpływa choroba i on nie chce Cię ranić. Dużo siły i cierpliwości.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Organizm potrzebuje trochę czasu na wyrównanie neuroprzekaźników po odstawieniu leku. Po dwóch tygodniach powinno przejść. Jeżeli nie przejdzie powinnaś skonsultować się ze swoim lekarzem, bo być może nadal potrzebujesz leków
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: